UAB „Birštono vandentiekis“
Adresas: N. Silvanavičiaus g. 2, LT-59218 Birštonas
Telefonas: +370 319 65 562
El. paštas: bvandentiekis@yahoo.com
įmonės kodas: 152812840
PVM mokėtojo kodas: LT528128418

AB Šiaulių bankas
A/s: LT597181600020467501
AB Swedbank
A/s: LT377300010002621688

Darbo laikas:
Pirmadieniais-ketvirtadieniais: 7.00-16.00 val.
Pietų pertrauka: 12.00-12.45 val.
Penktadieniais: 7.00-14.00 (be pietų pertraukos).
*Prieššventinę dieną darbo valandos trumpinamos 1 val.

Nuoroda žemėlapyje

Kontaktiniai telefonai:

Pastebėjus avariją tinkluose prašome pranešti telefonais: (8 319) 65 561, (8 609) 97 404.

Administracija, Abonentų skyrius
Nuotekų transportavimo paslaugų užsakymas
(8 319) 65 562
Vandenvietės budintis operatorius
(8 319) 65 561, (8 609) 97 404

Darbuotojų kontaktai

Direktorius
Cezaras Pacevičius
Tel. 8 685 77 110
El.p. cezaras@birstonovandentiekis.lt
Direktoriaus pavaduotojas
Žydrūnas S.
Tel. 8 600 85 625
El.p. zydrunas@birstonovandentiekis.lt
Vyr. buhalterė
Rima P.
Tel. 8 319 65 562
El.p. rima@birstonovandentiekis.lt
Administratorė – buhalterė
Laura Ž.
Tel. 8 319 65 562
El.p. laura@birstonovandentiekis.lt
Ekonomistė – buhalterė, viešųjų pirkimų specialistė
Vaida P.
Tel. 8 319 65 562
El.p. vaida@birstonovandentiekis.lt
Abonentų skyriaus specialistė
Rasa I.
Tel. 8 686 01 970
El.p. rasa@birstonovandentiekis.lt
Meistras
Tomas M.
Tel. 8 652 71 747
El.p. tomas@birstonovandentiekis.lt
IT sistemos eksploatavimo ir gamybos inžinierius
Algirdas L.
Tel. 8 684 86 251
El.p. algirdas@birstonovandentiekis.lt

Valdymo schema