UAB „Birštono vandentiekis“
Adresas: N. Silvanavičiaus g. 2, LT-59218 Birštonas
Telefonas: +370 319 65 562
El. paštas: bvandentiekis@yahoo.com

įmonės kodas: 152812840
PVM mokėtojo kodas: LT528128418

Darbo laikas:

Pirmadieniais-ketvirtadieniais: 7.00-16.00 val.
Pietų pertrauka: 12.00-12.45 val.
Penktadieniais: 7.00-14.00 (be pietų pertraukos).

*Prieššventinę dieną darbo valandos trumpinamos 1 val.

Kontaktiniai telefonai:

dėl avarijų tinkluose kreiptis telefonais: (8 319) 65 561, mob. (8 609) 97 404.

Padalinys Telefono numeris
Vandenvietės budintis operatorius (8 319) 65 561
Abonentų skyrius (8 319) 65 562
Administracija (8 319) 65 562

Darbuotojų kontaktai

Pareigos Vardas Pavardė Telefonas El. paštas
Direktorius Cezaras Pacevičius 8 685 77 110 cezaras@birstonovandentiekis.lt
Direktoriaus pavaduotojas Algimantas Berulis 8 682 57 445 algimantas@birstonovandentiekis.lt
Vyr. buhalteris Vytautas Padelskas 8 319 65 562 vytautas@birstonovandentiekis.lt
Buhalterė – kasininkė Judita Zailskienė 8 319 65 562 judita@birstonovandentiekis.lt
Vyr. buhalterio pavaduotoja – viešųjų pirkimų specialistė Rima Pašukevičienė 8 319 65 562 rima@birstonovandentiekis.lt
Vandens apskaitos kontrolierė Nijolė Legeckienė 8 319 65 562 nijole@birstonovandentiekis.lt
Meistras Tomas Mielaika 8 652 71 747 tomas@birstonovandentiekis.lt
IT sistemos eksploatavimo ir gamybos inžinierius Algirdas Lukoševičius 8 684 86 251 algirdas@birstonovandentiekis.lt

Valdymo schema