UAB „Birštono vandentiekis“
Adresas: N. Silvanavičiaus g. 2, LT-59218 Birštonas
Telefonas: +370 319 65 562
El. paštas: bvandentiekis@yahoo.com

įmonės kodas: 152812840
PVM mokėtojo kodas: LT528128418

Darbo laikas:

Pirmadieniais-ketvirtadieniais: 7.00-16.00 val.
Pietų pertrauka: 12.00-12.45 val.
Penktadieniais: 7.00-14.00 (be pietų pertraukos).
*Prieššventinę dieną darbo valandos trumpinamos 1 val.

Kontaktiniai telefonai:

Pastebėjus avariją tinkluose prašome pranešti telefonais: (8 319) 65 561, (8 609) 97 404.

Padalinys Telefono numeris
Vandenvietės budintis operatorius (8 319) 65 561
Abonentų skyrius (Nuotekų transportavimo paslaugų užsakymas) (8 319) 65 562
Administracija (8 319) 65 562

Nuoroda žemėlapyje

Darbuotojų kontaktai

Pareigos Vardas Pavardė Telefonas El. paštas
Direktorius Cezaras Pacevičius 8 685 77 110 cezaras@birstonovandentiekis.lt
Direktoriaus pavaduotojas Žydrūnas S. 8 600 85 625 zydrunas@birstonovandentiekis.lt
Vyr. buhalterė Rima P. 8 319 65 562 rima@birstonovandentiekis.lt
Administratorė – buhalterė Judita Z. 8 319 65 562 judita@birstonovandentiekis.lt
Ekonomistė – buhalterė, viešųjų pirkimų specialistė Vaida P. 8 319 65 562 vaida@birstonovandentiekis.lt
Abonentų skyriaus specialistė Rasa I. 8 686 01 970 rasa@birstonovandentiekis.lt
Meistras Tomas M. 8 652 71 747 tomas@birstonovandentiekis.lt
IT sistemos eksploatavimo ir gamybos inžinierius Algirdas L. 8 684 86 251 algirdas@birstonovandentiekis.lt

Valdymo schema