Veikla

UAB „Birštono vandentiekis“ įregistruotas N. Silvanavičiaus g. 2, Birštono miestas. Įmonės kodas 152812840, PVM mokėtojo kodas LT528128418.
Bendrovės veikla: vandens nugeležinimas, tiekimas Birštono miesto, Birštono vienkiemio, Geležūnų, Bučiūnų, Būdų ir Jundeliškių gyvenviečių gyventojams, įmonėms, įstaigoms, organizacijoms; Birštono gyventojų ir įstaigų bei UAB „Prienų vandenys“ nuotekų šalinimas ir išvalymas. Nuotekos visiškai biologiškai išvalomos.
Birštono gyventojams ir įstaigoms centralizuotas vanduo tiekiamas nuo 1960 metų. 1963 metais vandentiekio ir fekalinės kanalizacijos tinklai buvo perduoti Kauno teritorinei vandentiekio ir kanalizacijos valdybai, o Birštone įkurtas vandentiekio ir fekalinės kanalizacijos cechas.
1991 metais rugsėjo 1 d. Kauno TVKV vandentiekio ir kanalizacijos cechas buvo perduotas Birštono miesto savivaldybei ir įsteigta Birštono valstybinė vandens tiekimo įmonė, o nuo 1995 metų liepos 7 d. buvo reorganizuota į specialios paskirties uždarąją akcinę bendrovę „Birštono vandentiekis“. Nuo 2003 metų liepos 1 d. reorganizuota į UAB Birštono vandentiekis“. Steigėjas – Birštono savivaldybės taryba.