Vanduo iš čiaupo – Tau geriausias

vanduo_is_ciaupo

LR Aplinkos ministerija trečius metus iš eilės įgyvendina iniciatyvą „Vanduo iš čiaupo – Tau geriausias“ ir kviečia prisijungti viešbučius, kavines, barus ir restoranus. Tai – socialinė iniciatyva, skatinanti gyventojus ir poilsiautojus vartoti vandenį iš čiaupo, kuris yra kokybiškas ir tinkamas vartoti, o kavines ir restoranus – tokį vandenį tiekti savo lankytojams nemokamai. Šios iniciatyvos koordinatoriai yra UAB „Ministerium“ ir VšĮ „Socialiniai partneriai“.

Šiemet prie iniciatyvos Birštono kurorte prisijungė kavinė „Audenis“ ir Kultūros centro kavinė. Prie iniciatyvos prisijungusios kavinės ir restoranai bus pažymėti specialiu ženklu – lipduku ant durų. Praeiviai, išvydę šį ženklą ant durų, žinos, kad lankydamasis šioje kavinėje ar restorane galės nemokamai atsigerti vandens iš čiaupo.

Informacija apie projektą bei visų prie iniciatyvos prisijungusių kavinių bei restoranų pavadinimai, adresai bei internetinių svetainių adresai publikuojami specialioje Aplinkos ministerijos interneto tinklalapio rubrikoje.

LR Aplinkos ministerijos ir Birštono savivaldybės informacija

http://birstonas.lt/index.php?2818842374
http://www.am.lt/VI/article.php3?article_id=12302