Darbuotojų kontaktai

Direktorius
Cezaras Pacevičius
Telefonas: (8 319) 65 562, mob. tel.: +370 685 77 110
El. paštas: cezaras@birstonovandentiekis.lt

Direktoriaus pavaduotojas
Algimantas Berulis
Telefonas: (8 319) 65 562, mob. tel.: +370 682 57 445
El. paštas: algimantas@birstonovandentiekis.lt

Vyr. buhalteris
Vytautas Padelskas
Telefonas: (8 319) 65 562
El. paštas: vytautas@birstonovandentiekis.lt

Buhalterė – kasininkė
Judita Zailskienė
Telefonas: (8 319) 65 562
El. paštas: judita@birstonovandentiekis.lt

Vyr. buhalterio pavaduotoja – viešųjų pirkimų specialistė
Rima Pašukevičienė
Telefonas: (8 319) 65 562
El. paštas: rima@birstonovandentiekis.lt

Vandens apskaitos kontrolierė
Nijolė Legeckienė
Telefonas: (8 319) 65 562
El. paštas: nijole@birstonovandentiekis.lt

Meistras
Henrikas Vepštas
Telefonas: (8 319) 65 562
El. paštas: henrikas@birstonovandentiekis.lt

Elektros energetikos inžinierius
Virginijus Mažeika
Telefonas: (8 319) 65 562
El. paštas: virginijus@birstonovandentiekis.lt

IT sistemos eksploatavimo ir gamybos inžinierius
Algirdas Lukoševičius
Telefonas: (8 319) 65 562
El. paštas: algirdas@birstonovandentiekis.lt